Hollywood Greek Festival
Jan 14 - 17 11AM - 10PM


Teddy's Family Meal Deal (Dinner For 4) Starting at $57.00
Includes: LG Salad, Meze Platter, 2 LG sides (Potatoes, Rice or Fasolakia), Choice of 4 Dinner Items (Lamb Shank +$4.00 per), Add a bottle of Red of White Greek Wine +$15.00 (w/ family meal deal)
- Fantastic Food 6 products
- From Our Grill 3 products
- Additional Greek Delights 6 products
- Desserts & Coffee 7 products
- Beverages 5 products
-
Greek Salad
- Regular price
- From $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Pastitsio
- Regular price
- From $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Moussaka
- Regular price
- From $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $7.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Lamb Shanks
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
-
Roasted Lemon Chicken 1/2
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Souvlaki Dinner
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Gyro
- Regular price
- From $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Gyro Platter
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Pork Souvlaki
- Regular price
- From $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Spanakopita
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Avgolemono
- Regular price
- From $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Greek Fries
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Dolmades (7 pcs.)
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Meze Platter
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Grilled Pita Bread
- Regular price
- $1.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1.00
- Unit price
- per
-
Baklava
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Loukoumades
- Regular price
- From $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Galaktoboureko
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
-
Boxed Cookies
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Rizogalo (Rice Pudding)
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
-
Kataifi
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $4.00
- Regular price
-
- Sale price
- $4.00
- Unit price
- per
Showing 6 of 7 products on Desserts & Coffee collection
-
Greek Beer - Mythos
- Regular price
- From $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $5.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Premium Greek Wine
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Water
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
-
Ouzo Bottle
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
Soda
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per